A ty za co uwielbiasz lato? 7 powodów
Lato to moja ulubiona pora roku, jak chyba większości z nas. Póki co lato oznacza jeszcze upragnione wakacje i odpoczynek od nauki, ale mam świadomość, że już za dwa lata diametralnie się to zmieni i lato będzie oznaczało tylko i wyłącznie oczekiwanie na urlop!

Dzisiaj rozpoczynają się wakacje- w pamięci przywołuję czasy, w których wracało się dumnym ze świadectwem w ręku, obracając się oczywiście na lody...

Za co uwielbiam lato?


1. Słońce

Czekam na nie przez cały rok. Uwielbiam wylegiwać się w promieniach słońca, najlepiej w stroju kąpielowym, sącząc lemoniadę lub zajadając się lodami. Nie lubię deszczowych dni- słoneczne, ciepłe lato- to jest to!2. Czas spędzany nad wodą

Basen, rzeka, jezioro, morze.. uwielbiam wodę w każdej osłonie. Nawet, jeśli nie jest wystarczająco ciepła- liczy się zabawa i niesamowita frajda!

3. Owoce

W domu rodzinnym mam wielki ogród, w którym nie brakuje jabłek, malin, porzeczek, agrestu i innych wakacyjnych owoców. Do tego dochodzą borówki zbierane w lesie no i arbuzy- kto nie kocha za to lata?

4. Wolny czas

Leniwe dni spędzane na świeżym powietrzu, nad wodą czy w górach to najfajniejszy sposób na udany wypoczynek. Lato oznacza wolniejszy czas i bardzo dobrze!

5. Podróże

Lato to czas podróży- nie ważne czy małych czy tych dużych :) najważniejsza dobra ekipa, słoneczna pogoda no i fajna zabawa!
 

6. Lekkie stylizacje

W końcu możemy zapomnieć o swetrach, szalikach, rajstopach czy ciepłych skarpetach. Zwiewna sukienka, sandały czy luźna koszulka i krótkie spodnie- szkoda, że nie da się tak przez cały rok!


7. Moje urodziny

Najprzyjemniejsze na koniec :) Jestem z sierpnia więc wakacje, słońce i lody kojarzą mi się też z urodzinami. Szkoda tylko, że z każdym rokiem zdmuchuję coraz więcej świeczek! 


Z czym Wam kojarzy się lato i wakacyjny czas?