7 miejsc, które chciałabym odwiedzić!Wiecie co? Zbliżają się wakacje! Trwa ostatni tydzień nauki. Wszyscy chodzą już myśląc tylko i wyłącznie o wspaniałym, letnim czasie. 

Wakacje to dla wielu przede wszystkim podróże i odpoczynek. Z okazji nadchodzących wolnych dni stworzyłam listę miejsc, które chciałabym odwiedzić:

1.PARYŻ

Absolutny numer jeden na mojej liście. Miejsce, które muszę odwiedzić, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Miasto zakochanych, spacery, kawa z widokiem na wieżę Eiffla... tak! Przewodnik już mam!2.TOSKANIA

O Toskanii czytałam wiele książek i urzekł mnie tamtejszy klimat. Słońce, dojrzewające winogrona i widoki, które zapierają dech w piersiach. Do tego dobre wino i oliwki...


3.PROWANSJA

Kolejne miejsce na liście tych, które chcę odwiedzić w swoim życiu. Przede wszystkim lawenda, piękne widoki no i sielanka śródziemnomorskiego klimatu. Oprócz tego kocham kolor fioletowy!

4.AUSTRALIA

To już większe marzenie, oznaczające długą podróż i wydanie niebanalnej ilości pieniędzy. Ale co tam, pomarzyć zawsze można, prawda? Chciałabym odwiedzić kraj kangurów i krokodyli!

5.HISZPANIA

Tam ludzie wyglądają na szczęśliwszych i na pewno mniej narzekają niż Polacy oraz często się uśmiechają. Do tego fajny klimat, dobre jedzenie, gorąca plaża i piękna muzyka...

6. NOWY JORK

Wiadomo- miasto marzeń, ambicji, tysiąca świateł i zakupów... chciałabym pobyć tam chwilę i poczuć ten nowojorski klimat. Shopping plus tradycyjne, amerykańskie jedzenie obowiązkowe!


7.PRAGA

To przepis na weekend idealny. Podróż niedaleka, to pewnie kiedyś wykreślę z tej listy. Miasto tajemnicze i pełne atrakcji, które na pewno warto zobaczyć! 


Co dopisalibyście do mojej listy podróży marzeń? Nie wiem ile zamieszczonych punktów tutaj da się kiedyś odhaczyć, ale marzenia warto mieć, prawda?