Wnętrze mojej torebki- bez czego nie wychodzę z domu?


Kobieca torebka kryje wiele skarbów. Bez niej chyba żadna z nas nie wyjdzie z domu, bo jak tu funkcjonować bez miliona "zawsze potrzebnych" rzeczy? 

Dzisiaj uchylę Wam rąbka tajemnicy i dam się lepiej poznać pokazując to, bez czego nigdy nie wychodzę z domu i co jest zawsze w mojej torebce. 

Moja zawsze duża, a może nawet ZA DUŻA. Posiadam tylko jedną listonoszkę, a reszta torebek to fasony mieszczące spokojnie format A4. Z takimi czuje się najlepiej!Powyższe zdjęcie pokazuje to, co zawsze mam w torebce, czyli:

1. Notesik z blogowymi zapiskami- to w nim zapisuję wszystkie moje blogowe pomysły, tytuły wpisów, blogowe cykle... jestem fanką ręcznych zapisków i żadna aplikacja mi ich nie zastąpi!

2. Kalendarz- w końcu mam taki jaki chciałam- w pełni dopasowany do moich potrzeb. Tydzień zamieszczony jest na dwóch stronach, które dekoruję sobie także różnymi wycinkami z gazet. Kiedyś na pewno pochwalę się jego środkiem :)

3. Portfel- tutaj chyba nie trzeba się rozpisywać. Ten w śliwkowym kolorze towarzyszy mi już parę lat, a jego wielkość jest idealna. 

4. Miniaturowy krem do rąk- niestety moje ręce są zawsze przesuszone, a krem do rąk jest dla nich wybawieniem. Małe opakowanie nie zajmie dużo miejsca i nie obciąża niepotrzebnie torebki. 

5. Gumy do żucia- torebkowe must have. Ostatnio upodobałam sobie te owocowe!

6. Nawilżająca pomadka- niezbędna, zwłaszcza przy wietrznej pogodzie. Bezbarwny klasyk, bo taki jest najbardziej uniwersalny!

7. Brokatowa saszetko- kosmetyczka- dzięki niej tabletki przeciwbólowe, plastry czy artykuły higieniczne nie walają mi się po całej torebce. Zbawienne dla tych, którzy cenią sobie porządek, a do tego fajnie wygląda! 

8. Ipad- lubię mieć go zawsze przy sobie, zastępuje mi w 90% komputer, a do tego waży naprawdę niewiele i ma bardzo wytrzymałą baterię. Nie wyobrażam sobie już funkcjonowania w sieci bez niego!

A Wy bez czego nie wychodzicie z domu i co kryją Wasze torebki?