Wishlista #2 czyli gadżety fajnej kobiety


Pora Was powitać majowo i w pełni wiosennie! Długi weekend oznacza leniuchowanie i inaugurację sezonu rowerowego, która z racji niesprzyjającej pogody musiała poczekać! Po wieczorach spędzonych na pisaniu pracy licencjackiej oraz bieganinie między pracą, a uczelnią wypoczynek w pełni zasłużony.

Zauważam, iż ostatnio mam o wiele mniej czasu na chodzenie po sklepach. Dla mojego portfela to na pewno lepiej, ale przez to powstaje solidna lista rzeczy, które chciałabym mieć! Poznajcie moją najnowszą WISHLISTĘ, taką wiosenną i kolorową jak na miesiąc maj przystało!
1. Cudny iPad case z etsy.com w unowocześnionym marynarskim stylu- marzenie każdej posiadaczki iPada, która tak jak ja lubi mieć sprzęt zawsze ze sobą! 

2. Wiosenna torebka Mohito- w mojej szafie są same duże torby a4 i jedna listonoszka, bo zawsze zabieram ze sobą pełno rzeczy, ale taka mała, w odcieniu pastelowego różu byłaby bardzo mile widziana i przydatna podczas wiosennych spacerów!

3. Kosmetyczka Ochnik- klasa sama w sobie. Fantastyczny dodatek dla każdej kobiety, która lubi piękno i klasykę. Zwróciła moją uwagę i cóż... bardzo mi się podoba!

4. Przykrywana patera Ikea- o takiej właśnie marzę, w sam raz na ciasta, ciastka, ciasteczka... i do tego wygląda ślicznie! 

5. Ceramiczne formy do pieczenia Duka- tego właśnie brakuje mi w mojej kuchni. Dzięki nim każda zapiekanka czy szybkie kruche ciasto nie byłoby problemem ;)

A Wy? Macie jakieś kobiece gadżety, które stały się obiektem Waszego pożądania?