O organizacyjnym cudeńku, czyli HAPPY PLANNER w roli głównej!


happy planer czy wartoOrganizacja czasu na wszelkie sposoby, to w ostatnim czasie temat bardzo modny. Co znaczy dla mnie organizacja czasu? Na pewno jest nią planowanie kolejnych dni, wyznaczanie sobie określonych celów i panowanie nad swoim czasem, dzięki czemu każdy dzień może być WYDAJNIEJSZY i LEPSZY! Planner, który widzicie na zdjęciach to Happy Planner Notes od firmy Madama, który udało mi się wygrać jakiś czas temu w facebookowym konkursie, organizowanym przez tę firmę. 

Zaskoczenie było spore, bo to moja pierwsza wygrana w tego typu akcjach- nigdy wcześniej szczęście się do mnie nie uśmiechnęło!

happy planner organizacja


Dzięki Happy Planner Notes planowanie każdego dnia to pestka! Do tego dochodzą niesamowite walory estetyczne, które w przypadku tego plannera są na najwyższym poziomie. Aż chce się w nim coś napisać!


Happy Planer Notes ma format A5, dzięki czemu mieści się bez problemu w prawie każdej damskiej torebce. Śnieżnobiałe kartki spięte są spiralą w kolorze złotym, co jeszcze bardziej podkreśla jego designerski charakter.


happy planneer


Jak Happy Planer pomoże nam w planowaniu?


- po pierwsze planowanie z takim plannerem będzie przyjemnością- wierzcie mi, walory estetyczne są niesamowite, aż chce się w nim pisać!

- na każdej stronie możemy samodzielnie wpisywać poszczególną datę, co umożliwia nam rozpoczęcie planowania od wybranego okresu

- na każdej stronie mamy rozkład dnia, rozpoczynający się od godziny 6.00 i trwający aż do 22.00, dlatego niezależnie od naszego sposobu funkcjonowania, na pewno zmieścimy się w tych godzinach

- oprócz harmonogramu znajdziemy na każdej stronie także specjalne miejsce na CODZIENNĄ PRZYJEMNOŚĆ, COŚ DLA ZDROWIA, DZIĘKUJĘ ZA oraz NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY, dzięki czemu nic co ważne i przyjemne nam nie umknie!

- planowanie ułatwia także gotowa LISTA SPRAW, gdzie możemy zapisać zadania na dany dzień


happy planner madama opinieHappy Planner Notes znajdziecie TUTAJ. Okryłam go dzięki blogom i nie ukrywam, że bardzo chciałam go mieć! Dziękuję firmie Madamaco za nagrodę i szybką wysyłkę- teraz planowanie każdego dnia zaczynam od zachwytu nad moim plannerem, co od razu mobilizuje mnie do działania i wywołuje uśmiech!

Po wypróbowaniu Happy Plannera w praktyce śmiało mogę powiedzieć, że posiadanie samego kalendarza to nie to samo- osobiście nie mogłam znaleźć takiego, który spełniałby wszystkie moje oczekiwania- Happy Plannerowi się to udało, bo mam miejsce na listę najważniejszych zadań i priorytetów w jednym miejscu. 

Zachęcam Was do śledzenia profilu firmy Madamaco na Facebooku i Instagramie - konkursy organizowane są często i na pewno jeszcze będzie okazja do wygrania któregoś z produktów tejże firmy!

happy planner opinie


Co myślicie o takim plannerze? Używacie tego typu gadżetów do organizowania i planowania poszczególnych dni?

Chętnie poznam Wasze opinie!