Dlaczego warto mieć konto na BLOGLOVIN?


czy warto mieć konto na bloglovin


BLOGLOVIN- wiecie co to takiego? Jeśli nie, to się nie załamujcie, bo 3 miesiące temu też nie byłam świadoma tego internetowego dobrodziejstwa w postaci portalu, a właściwie czytnika blogowych RSSów, dzięki któremu życie każdego, kto czyta/ pisze blogi staje się ŁATWIEJSZE!


Dlaczego warto mieć konto na BLOGLOVIN?


Nie wiem jak Wy, ale ja widzę same plusy, a mianowicie:

1. Ulubione blogi w jednym miejscu


Nie muszę już zapamiętywać adresów blogów, które czytam, ani przepełniać zakładek w przeglądarce, jeśli napotkam w blogosferze ten, który pragnę poznać bliżej. Dzięki Bloglovin wszystkie blogi, za którymi "podążam" mam pod ręką.2. Blogowa prasówka- nowe wpisy, których nie przeoczysz


Nie musisz śledzić ciągle konta danej blogerki w mediach społecznościowych czy wchodzić na danego bloga tylko po to, by zobaczyć czy jest nowy wpis- wszystkie nieprzeczytane wpisy z blogów, które obserwujesz pojawią się w Twoich aktualnościach na stronie głównej Bloglovin!


3. Kopalnia inspiracji


Tak, Bloglovin to miejsce, które jest dla mnie kopalnią blogowych inspiracji. Po danej tematyce mogę wyszukać blogi, które mnie interesują, zapisać najlepsze wpisy i powrócić do nich w dowolnym momencie. Co więcej, dotyczy to nie tylko polskich blogów, ale i zagranicznych, na których bardzo często można podłapać najnowsze trendy w blogosferze!


4. Źródło darmowej reklamy


Punkt ten dotyczy osób piszących własnego bloga- jeśli podepniemy go pod swój profil, niezliczona rzesza odbiorców będzie mogła dotrzeć do naszych postów. Co więcej- Ci, którzy chcą być z naszym blogiem na bieżąco- dodadzą go do obserwowanych, przez co zyskasz stałych czytelników! Prawda, że przydatne? 

5. Źródło statystyk- ulubione posty


Dzięki przydatnej funkcji na Bloglovin, którą jest POLUBIENIE danych wpisów możesz zauważyć, które z Twoich postów zdobyły wśród czytelników największą popularność. Darmowa reklama, ożywienie blogosfery oraz nowi czytelnicy za jednym zamachem!


Korzystanie z portalu Bloglovin jest zupełnie DARMOWE. Założenie konta zajmie nam mniej niż 5 minut. Pamiętajmy o tym, żeby, jeśli mamy swojego bloga, podpiąć go w odpowiednim miejscu podczas tworzenia profilu- dzięki temu każdy, kto wejdzie na nasz profil będzie mógł skierować się bezpośrednio na naszego bloga. 
To co? Przekonałam Was do założenia konta na BLOGLOVIN? 
A może jesteście fankami tego portalu, tak jak ja?