Prezent na Dzień Matki - 10 fajnych pomysłów


co kupić na dzień matkiDzień Matki- wyjątkowe święto. W tym dniu każdej mamie na świecie należy się wyjątkowy prezent. Nie mam na myśli drogich, wyszukanych prezentów. Najlepsze podarunki to te od serca, dlatego zróbcie wszystko co w Waszej mocy, by ten dzień dla Waszych mam był niezwykle ŚWIĄTECZNY!

Przedstawiam Wam 10 fajnych według mnie pomysłów na prezent w Dniu Matki:

1. WIZYTA U KOSMETYCZKI/ FRYZJERA/ W SPA

co kupić na dzień matki

Każda kobieta marzy o chwili luksusu i piękna dla siebie. Zafundujmy to naszym mamom! Na pewno znajdą chwilę na odrobinę przyjemności i będą wniebowzięte, jeśli choć na chwilę poczują się jak gwiazdy filmowe. Nowa fryzura, profesjonalny manicure czy relaksujący masaż- to jest to!


2. OBIAD W RESTAURACJI

co kupić na dzień matki


Większość mam gotuje codziennie i to dla całej rodziny. Nudne, prawda? Zabierzmy ją chociaż w Ten dzień na gotowy, elegancki obiad, a na pewno wywołamy uśmiech na jej twarzy. W wyborze miejsca kierujmy się preferencjami naszej mamy, bo jeśli nie jadła nigdy Sushi, to wizyta, nawet w najlepszym Sushi świata może być nietrafiona!

3. BILET DO TEATRU/ FILHARMONII/ OPERY/ KINA etc.

co kupić na dzień matki


Taki prezent będzie wspaniałą okazją do wielkiego wyjścia dla każdej z naszych mam, która, jeśli prowadzi dom i opiekuje się naszym rodzeństwem, okazji do wieczorów jak za lat wczesnej młodości i pierwszych randek ma na pewno mniej. Znając jej gust w tej kwestii zarezerwujmy bilet w odpowiednim miejscu, robiąc mamie prawdziwą frajdę. 

4. WSPÓLNE ZAKUPY

co kupić na dzień matki


Uwielbiacie zakupy z mamą? Ja tak! Weźcie ją w Tym dniu na shopping, jak koleżankę, pokażcie nowo odkryte sklepy z ciuchami, namówcie na odświeżenie szafy, a między sklepową bieganiną przysiądźcie gdzieś na dobrą kawę. Brzmi cudnie, prawda?

5. WYMARZONA KSIĄŻKA

co kupić na dzień matki


Na pewno jest książka, którą chciałaby dostać Wasza mama. Każdy z nas przegląda najnowsze propozycje księgarni i wzdychając twierdzi "tą bym przeczytała". Podejrzyjcie więc preferencje Waszych mam i marsz do księgarni!

6. KOSMETYK

co kupić na dzień matki


Kobiecie kosmetyków nigdy za wiele, chyba coś o tym wiemy... Dlatego spośród gamy propozycji kosmetycznych wybierzcie coś, co przyda się Waszym mamom. Tylko pamiętajcie- lepiej kupić jeden, lepszy lakier do paznokci niż 3 tańsze, które przy domowych obowiązkach mamy utrzymają się jej na paznokciach przez jeden dzień. 

7. KWIATY

co kupić na dzień matki


Niezastąpiony banał. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że kwiaty na kobietę działają wręcz magicznie i nigdy ich za wiele. Oszczędźcie sobie tylko kwiaty doniczkowe wszelkiej maści, bo Wasza mama poczuje się typową gospodynią domu. Bukiet wiosennych kwiatów, pełen kolorów, to jest to!

8. DESER

co kupić na dzień matki


Na co dzień pewnie to częściej mama przygotowuje coś ekstra dla Was do jedzenia. Niech w jej święto będzie inaczej! Na pewno macie swoje ulubione desery, które smakują także i pozostałym domownikom. Zamieńcie się na chwilę w panią domu i przygotujcie coś ekstra. Owoców różnego rodzaju i słodkiej przyjemności nigdy za wiele. O kaloriach zapomnijcie chociaż w tym jednym dniu!

9. ROWEROWA WYCIECZKA

co kupić na dzień matki


Majowa pogoda najczęściej sprzyja aktywności fizycznej, a wspólnie spędzone chwile na rowerowej trasie są bezcenne! Zabierzcie więc Wasze mamy na rowerową wycieczkę, najlepiej taką całodniową, podczas której popodziwiacie majową aurę i wiosenne kolory, a także zrelaksujecie się na świeżym powietrzu. Nie musi to być forsująca wyprawa- relaksacyjna jazda na rowerze też jest fajna!

10. CZEKOLADKI

co kupić na dzień matki


Najsłodsza propozycja na koniec. Niezawodna i zawsze elegancka. Wybierzcie kolekcję wykwintnych czekoladek, które nie tylko ucieszą podniebienie, ale i oko. Najpiękniejsze znajdziecie w sklepach z pralinami i czekoladowymi wyrobami. Idealny dodatek do świątecznej kawy z naszymi mamami!


Dzięki Waszej inicjatywie Dzień Matki dla każdej z mam może być wyjątkowy! Pamiętajmy o tym, ile codziennie dla nas poświęca i okazujmy jej miłość nie tylko w tym dniu!

Co myślicie o takich prezentach? Spodobała się Wam któraś propozycja? A może macie swoje niezawodne sposoby na udany Dzień Matki?