Top Lista #2- księgarnie, które uwielbiam!

Dzisiaj, w ramach cyklu Toplista na daywithcoffee, lista moich ulubionych księgarni, w których zaopatruję się w kolejne pozycje w mojej domowej biblioteczce! Osobiście jestem łowczynią promocji i rabatów, dlatego, zanim dokonam zakupu chętnie porównuję ceny w poszczególnych księgarniach i wybieram te najkorzystniejsze- różnica czasem jest ogromna!

1. Bonito.pl- księgarnia internetowa. Zdecydowanie najlepsze ceny, szybka dostawa i co najważniejsze- dużo stacjonarnych punktów odbioru, dzięki czemu nasza dostawa jest bezpłatna! Jeśli wiem co potrzebuję lub poszukuję książki na prezent- zdecydowanie Bonito.pl jest moim faworytem!


2.Matras- znana sieciówka w całej Polsce. Lubię ją przede wszystkim za fajne promocje, ładne księgarnie i miłą obsługę. Często wchodzę, oglądam i robię nieplanowany zakup książkowy. Warto też odwiedzać matras.pl- jeszcze więcej promocji, dzięki którym nabędziemy bestsellery w naprawdę dobrych cenach!

3.Księgarnia CzyTanie- prawdziwy raj dla osób lubiących tanie, dobre książki. Bardzo dobre ceny, duży wybór. To tutaj nabyłam wiele książek w niebanalnie niskich cenach, bo np. 5 czy 10 złotych. Jedna z tych księgarni jest zaraz koło mojej uczelni, także wiecie już, co robię w przerwach między zajęciami ;)

4.Świat Książki- niegdyś sieć tylko i wyłącznie wysyłkowa. Od jakiegoś czasu posiadają stacjonarne sklepy, także w galeriach handlowych. Lubię ją za konkurencyjne ceny, zwłaszcza jeśli chodzi o książkowe nowości. Różnica w porównaniu do innych księgarni jest naprawdę spora! 

5.Empik- ostatnia pozycja na mojej Topliście księgarni, jeśli Empik księgarnią jeszcze można nazwać. Plusy: duży wybór, łatwa dostępność, dobra lokalizacja. Minusy- zdecydowanie wyższe ceny, brak szałowych promocji, tłok w salonach. Najczęściej kupuję tam nie książki, ale prasę, bo pod tym względem są na pewno najlepsi!A Wy? Macie jeszcze jakieś propozycje księgarni, w których zakupić można dobre książki w bardzo dobrych cenach?

Pozdrawiam!