Foto miesiąc #3- KWIECIEŃ
Kwiecień plecień, bo przeplata... ale ostatnimi, już na maksa wiosennymi dniami pozytywnie mnie zaskoczył! Jak zawsze minął zbyt szybko, ale parę ważnych spraw, takich jak oddanie pracy licencjackiej czy zrobienie kilku projektów na studia zaliczone! Akumulatory udało naładować się podczas świąt, chociaż start w rzeczywistość po kilku dniach słodkiego lenistwa wcale nie był łatwy!


Poniżej garść foto-wspomnień z kwietnia:


Na zdjęciu widać moje zmagania z Ustawą o Pracownikach Samorządowych- kolejne projekty na zaliczenie ćwiczeń w przygotowaniu ;)
Leniwych weekendów jednak nie brakowało!
Wiosna uchwycona na krakowskich Błoniach w drodze do pracy- no nareszcie ;)
Jedno z moich, od niedawna, ulubionych miejsc w Krakowie- żałuję, że odkryte dopiero teraz. Pyszna kawa i coś na ząb- najlepszy relaks między zajęciami!
Tutaj wnętrze Pierre na Szewskiej- wygląda kusząco, prawda? Nowy zakup- szklanka do Latte- od razu kawa smakuje inaczej- lepiej! ;)
 Na koniec słoneczny, krakowski rynek z nieodłącznym jego elementem- krakowskimi kwiaciarkami! A Wam jak minął kwiecień?  Teraz czekamy na maj, prawdziwie wiosenny i ciepły, który zasypie nas fioletowym bzem i konwaliami- nie mogę się doczekać!