Blogi, które czytam najchętniej- subiektywna TOP LISTAOdkąd poznałam uroki blogowania, a może nawet wcześniej, znalazłam w sieci parę blogów, które regularnie odwiedzam i czytam. Są one dla mnie nie tylko inspiracją, ale i motywacją. Oprócz świetnych wpisów, zdjęć i pomysłów można znaleźć na nich radość z życia, motywację czy cieszenie się tym, co mamy.


1. SEN MAI 

blog prowadzony przez Ulę- kobietę mieszkającą na co dzień we Francji. Bardzo optymistyczny i motywujący blog. Mnóstwo ciekawych wpisów, pomysłów i inspiracji. Każdy post zaskakuje mnie coraz bardziej pozytywnie.


blog prowadzony przez Martę, moją rówieśniczkę, która jest już żoną i matką. Porusza bardzo interesujące tematy. Na blogu znajdziecie także mnóstwo inspiracji i pięknych zdjęć. Podziwiam ją za zorganizowanie i łączenie macierzyństwa i życia rodzinnego z nauką!

Bloga Roku 2014 pewnie nie trzeba Wam nawet przedstawiać ;) Świetne miejsce, pełne inspiracji i ciekawych pomysłów- każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W dodatku cały blog aż kipi optymizmem. Tak trzymać!

blog Karoliny, na którym oprócz ciekawych pomysłów i inspiracji znajdziecie także znakomite porady blogowe, także dla takich jak ja czyli zielonych jeszcze w strefie html czy tworzenia dodatków na bloga. Dzięki Niej wasze blogi przejdą wspaniałą metamorfozę!

blog młodej żony pełen ciekawych wpisów, wspaniałego poczucia humoru i ciekawych porad, także dla tych, przed którymi dopiero wszelkie sprawy związane ze ślubem i weselem. Polecam!

6. BASIA SZMYDT  
optymistyczny, pełen ciekawych wpisów, porad i inspiracji blog Basi. Wspaniała lektura dla każdego. Duży plus za śliczne zdjęcia, które odzwierciedlają dom, jaki kiedyś pragnę stworzyć!

blog Moniki, na którym znajdziecie ciekawe wpisy, inspiracje i pomysły na udoskonalenie Waszego bloga- wszystko to piękne, proste i przydatne!

jeden z pierwszych moich ulubionych blogów, na którego trafiłam zanim powstał mój blog- świetne porady, wpisy i pomysły. Do tego wszystko takie prawdziwe, realistyczne i zgodne z hierarchią wartości autorki- Doroty. Obowiązkowa lektura blogowa!Lista moich ulubionych blogów wciąż się powiększa- ciągle znajduje coś nowego, co mnie interesuje i inspiruje. Internet pełen jest ciekawych blogów, które podziwiam nie tylko za piękną oprawę graficzną, ale i świetne wpisy, które przyciągają niebanalną liczbę czytelników.

W podanej top liście nie ma znaczenia kolejność- każdego z zaprezentowanych blogów czytam i odwiedzam równie chętnie. Czasem tylko łapię się na tym, że czytanie blogowej "prasówki" zajmuje mi bardzo dużo wolnego czasu.

A Wy? Macie swoje ulubione blogi? Dodawajcie linki w komentarzach, chętnie powiększę listę moich ulubionych miejsc w sieci!