5 rzeczy, które uwielbiam robić w święta
Choć szczerze mówiąc wolę Boże Narodzenie od Wielkanocy, czas spędzony w święta zawsze wspominam bardzo miło i ciepło. Po trwających kilka dni porządkach i sporą ilością spraw na głowie, kilka dni solidnego odpoczynku i wyluzowania jest bardzo na miejscu!

Jest kilka rzeczy, które uwielbiam robić w święta, a mianowicie:

1. Spędzać czas z najbliższymi

To chyba oczywiste. Przyjeżdżam do rodzinnego domu, w świąteczne dni spotykam się z całą rodziną i jest tak jak dawniej- głośno, wesoło i bardzo rodzinnie. I co najważniejsze- każdy zwalnia tempo i nie ma wymówki braku czasu!2. Nadrabiać książkowe zaległości

Świąteczne dni to znakomita okazja, by sięgnąć w końcu po książkę, na którą ciągle nie mamy czasu. Dobra kawa, koc, kanapa i długo odkładana lektura- to jest to!

3. Oglądać dobre kino

W domowym zaciszu, razem z siostrą, z którą widzę się normalnie nie częściej niż raz na tydzień z powodu moich studiów. Gdy siedzimy wszyscy razem w domu, czuję się jak za starych, dobrych czasów!

4. Objadać się

Tak! wcale nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. W święta na stole jest tyle pyszności, że każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza kiedy odwiedzamy naszych bliskich i babcię, która wciąż mówi, że jesteś taka chuda ;)

5. Korzystać z uroków świeżego powietrza

Zwłaszcza jeśli na dworze sprzyja ku temu aura, co w te święta nie jest do końca oczywiste. Mimo tego czyste, świeże i górskie powietrze sprawia, że od razu czuję się lepiej i mam więcej energii. Do tego śpi się o wiele lepiej!A Wy? Macie jakieś swoje ulubione zajęcia albo rytuały, które towarzyszą Wam w świąteczne dni? 

P.S. Wyzwanie ŚWIĘTA OFFINE trwa nadal, a niniejszy post jest efektem zaplanowanej publikacji. Prawdopodobnie kiedy to czytasz, ja nadal trwam w podjętym wyzwaniu- mam nadzieję, że dam radę!