Muzyczna lista przebojów czyli 5 piosenek, do których ciągle wracamChyba każdy z nas ma piosenki, których słuchać może niezliczoną ilość razy i które nigdy się mu nie znudzą. Takie piosenki mam i ja i chętnie się nimi z Wami podzielę. 

Gdy chcę odpocząć albo na chwilę zapomnieć o problemach czy zadaniach, które są wciąż przede mną, włączam jedną z tych piosenek. Co więcej, kiedy włączam Youtube i myślę "co by tu posłuchać?" piosenki te od razu przychodzą mi do głowy.Pozycje na mojej muzycznej liście przebojów to:

1. Jak ja kocham Cię- Gang Marcela- absolutny hit, piosenka, z którą kojarzy mi się MMŻ i historia naszego związku. Uwielbiam tę piosenkę już chyba na zawsze, zwłaszcza za cudny tekst!

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ

2. Nie zmogła go kula- Dwa Plus Jeden- piosenka której słucham, gdy chce się zrelaksować i ożywić. Dodaje pozytywnej energii i za to ją lubię!

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ

3. Sun of Jamaica- Boney M - kolejna pozytywna piosenka, z którą mam same pozytywne wspomnienia. Słucham jej gdy chce się wyczilałtować i zapomnieć o wszystkim co dookoła!

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ

4. Moja miłość największa- Michał Bajor- bardzo lubię poezję śpiewaną, a ta piosenka jest moim faworytem. Piękny tekst dający dużo do myślenia. Lubię jej słuchać, gdy nie mam ochoty na szybkie i skoczne piosenki- ta jest idealna! Dodatkowo kojarzy mi się z dzieciństwem- gdy byłam mała, mama słuchała namiętnie płyty Bajora, a ja razem z nią :)

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ

5. Znajdziesz mnie znowu- Zbigniew Wodecki- lekka, przyjemna piosenka, której się bardzo miło słucha. Wpada w ucho i ma bardzo pozytywny tekst!

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ


Jak widzicie na liście piosenek, które ciągle słucham królują głównie polskie piosenki- to właśnie je lubię najbardziej, zwłaszcza te z minionych lat. Według mnie mają niepowtarzalny klimat, którego często brakuje w nowoczesnych kompozycjach młodych artystów.

A Wy? Co byście dołożyły do listy piosenek, których możecie ciągle słuchać? A może popieracie moją muzyczną listę przebojów?

Pozdrawiam!