Ja i social media
W dzisiejszym poście przedstawię Wam siebie nieco inaczej, bo od strony social mediów, o których słyszymy coraz więcej i coraz częściej. Osobiście należę do osób, które posiadają konta na portalach społecznościowych, ale nie dzielą się na nich wszystkim- łącznie z tym, co jadły dzisiaj na kolację.

Od kiedy stałam się jednak posiadaczką bloga daywithcoffee mój pogląd na social media uległ pewnej zmianie. Przede wszystkim poznałam więcej portali i dzisiejszych możliwości, które szalenie przypadły mi do gustu!Moje JA w dziedzinie social mediów wygląda następująco:


  • od niedanwa daywithcoffee posiada fanpage na FACEBOOK. Dzięki niemu możecie być stale na bieżąco z nowymi treściami na blogu jak i śledzić krótsze, bardziej osobiste wpisy, które są za krótkie, aby umieścić je na blogu. Do tego świeża dawka motywacji i inspiracji moim okiem.

    Możesz śmiało klikać "lubię to":

    https://www.facebook.com/pages/Day-with-coffee/1568034953452978 

  • zakochałam się w portalu PINTEREST. Wchodzę tam nałogowo i podziwiam pomysły oraz inspiracje, które niezmiernie cieszą oko. Co więcej, sama też staram się być aktywna na tym portalu:
         https://www.pinterest.com/daywithcoffee/

  • mam konto na BLOGLOVIN- do tej pory czytanie ulubionych blogów zajmowało mi bardzo dużo czasu. Od kiedy poznałam bloglovin śledzę interesujące mnie blogi, jestem zawsze na bieżąco, a to, co przypadło mi najbardziej do gustu i do czego będę chciała jeszcze wrócić- zapisuje. Wszystkim, którzy lubią mieć uporządkowany internetowy świat polecam!
          Jest to też świetna forma dzielenia się swoim blogiem z innymi. Nowe posty dodają
          się samodzielnie na moim profilu i od razu widoczne są dla wszystkich użytkowników,
          którzy mogą za mną podążać klikając follow
       
          https://www.bloglovin.com/blogs/day-with-coffee-13587057


Na instagramie czy twitterze jeszcze nie działam. Póki co- nie czuję takiej potrzeby, ale nie zaprzeczam. Lubię być na bieżąco oraz szukać inspiracji. Pragnę jednak chronić mojej prywatności, która jest dla mnie bardzo ważna.

Przyjdzie pewnie czas, kiedy dumnie dodam widżet instagrama na bloga oraz zasypie Was porcją tweetów. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z entuzjazmem ;)