Foto miesiąc #2- MARZEC


Kiedy zabieram się za pisanie postu z cyklu "Foto miesiąc" przeraża mnie fakt, jak znowu szybko minął czas i żegnamy kolejne kilkadziesiąt dni. 

Marzec, jeden z pierwszych, wiosennych miesięcy, upłynął pod znakiem pracy i łączenia obowiązków studenta i pracownika w jednym. Czasu mam o wiele mniej niż w poprzednich miesiącach, ale czuję się o wiele bardziej zorganizowana. Czas nie ucieka mi przez palce i umiem cieszyć się każdą wolną chwilą, którą dorwę na przykład wtedy, kiedy odwołają zajęcia!#karmello
Niedzielny wypad na kawę i rogalika do ulubionego miejsca, którym jest Karmello na ulicy Floriańskiej. Solidny odpoczynek!
#Dzień Kobiet
Skoro marzec to i jeden z najfajniejszych dni w roku- DZIEŃ KOBIET! Takie o to tulipany dostałam od MMŻ- to był piękny dzień ;)
#camera cafe
Świętowania Dnia Kobiet ciąg dalszy- tym razem odkryliśmy nieznane nam wcześniej miejsce- Camera Cafe na ulicy Wiślnej. Wspaniałe tiramisu, które rozpływało się w ustach, a do tego znakomita kawa- na pewno tam wrócimy, a do tego mamy alternatywę dla Karmello!
#sukiennice
Kolejna dawka kochanego krakowskiego rynku- tym razem już w bardzo wiosennej odsłonie!
#krakowscy grajkowie
Kto śledzi mnie na Facebook wie, że krakowscy grajkowie są najlepsi! ;)
#grycan
Grycan i mój ulubiony deser Tiramisu- a co tam, coś od życia się należy! :)
#nocny Kraków
Ukochany Kraków wieczorem, uchwycony podczas wiosennego spaceru- uwielbiam to miasto!


#kiermasz wielkanocny
Wielkanocny kiermasz na krakowskim rynku- pełno tam cudów! 

#spacery
No i  ja na końcówkę postu- zdarzają mi się wolne chwile w tygodniu, w które przy wspaniałej, wiosennej pogodzie trudno skupić się na pisaniu pracy licencjackiej!


Teraz czekamy na Święta Wielkanocne, które przyniosą okazję do skupienia się na najważniejszych wartościach w życiu, trochę odpoczynku no i wiele radości!

A jak Wam minął MARZEC?