DRESS CODE czyli w czym iść do pracy- INSPIRACJE
Przez niektóre kobiety znienawidzony, dla wielu natomiast świetny sposób na profesjonalny wygląd i zdobycie pewności siebie- DRESS CODE.

Dawka inspiracji w tym temacie być musi, ponieważ jak już pisałam w poście o PRACY BIUROWEJ, jestem jej miłośniczką i póki co znalazłam swoje miejsce w życiu.

Dress code jest dla mnie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu w pracy czuję się pewniej w kwestii wyglądu i o wiele bardziej profesjonalnie. W przyszłości, jeśli będę pracować w zawodzie- dress code będzie moim codziennym towarzyszem. Na co dzień również ubieram się bardziej elegancko niż sportowo, bo sportowy styl zdecydowanie nie jest dla mnie. Owszem, posiadam sportową kurtkę, adidasy, jedną parę dresów i polar, ale je albo gdy na zewnątrz deszcz, a ja jadę na uczelnię, albo jak sportowy styl jest jedyną rozsądną opcją- mam tu na myśli miejsca takie jak górskie wycieczki, spacery po lesie czy jazdę na rowerze!Określone zasady ubioru w pracy ułatwiają także codzienne stylizacje i wstając rano zwyczajnie wiemy co ubrać ( a przynajmniej tak powinno być ;) )

Mam nadzieje, że poniższe inspiracje pokażą Wam, że dress code nie zawsze musi być nudny i sztywny. Wręcz przeciwnie- doskonale podkreśla kobiecość oraz profesjonalizm w kontaktach z klientami:


To jak? Przekonałam Was do dress code? ;)

fot. pinterest.com