Walentynkowy prezent DIY dla MMŻ


Walentynki są dla mnie świętem, które skoro już istnieje to warto świętować. Z MMŻ nie celebrujemy go jakoś wyjątkowo, ale staramy sobie sprawić zawsze jakiś prezent i po prostu spędzić ten dzień razem. Najczęściej przesuwamy je o kilka dni, bo najlepiej świętować razem w Krakowie i to w wolny, leniwy dzień!

W tegoroczne walentynki postanowiłam zaskoczyć MMŻ prezentem DIY. Jak już pisałam w poście Planer DIY- dlaczego nie umiem z niego korzystać, wszelkie dzieła DIY są dla mnie absolutną nowością, ponieważ nigdy wcześniej nie zajmowałam się tego typu sprawami. Zwyczajnie mnie to nie interesowało i byłam przekonana, że nie umiem nic wykonać sama.

Podjęłam więc swego rodzaju walentynkowe wyzwanie, którego owocem jest "słoik pełen miłości" czyli 60 powodów, dla których kocham MMŻ, zapisanych na małych, zwiniętych karteczkach. Pewnie myślicie czemu akurat 60? Rachunek jest prosty- w tym roku minie nam 5 wspólnych lat, co daje 60 miesięcy :)

Po wypisaniu powodów, jakie mi przyszły do głowy, umieściłam zwinięte karteczki w specjalnie zakupionym ku temu słoiku, który następnie przyozdobiłam wstążką w iście walentynkowym kolorze. I gotowe! Prezent DIY wyszedł właśnie tak jak go sobie wyobrażałam!

Inspiracją do wykonania takiego prezentu był dla mnie wpis na blogu Nadine, który bardzo przypadł mi do gustu!


Do tego skromnego prezentu DIY dołączyłam obiad w postaci gyrosa z frytkami. Deser też był - pianka brzoskwiniowa na biszkoptach, z grubą warstwą galaretki na górze.
Oboje jesteśmy zdania, że najlepsze świętowanie to świętowanie w domu.

P.S. Przełożyliśmy świętowanie o parę dni wcześniej, bo teraz oboje jesteśmy na feriach :)

Co myślicie o takich prezentach? Chętnie poznam wszelkie opinie!

Pozdrawiam :)