TOP LISTA #1 - drogerie, w których kupujęDzisiejszym wpisem zaczynam CYKL BLOGOWY o wdzięcznym tytule "TOP LISTA".
Pierwszą TOP LISTĄ będą drogerie, w których na co dzień dokonuję zakupów. Wszystkie z nich swoje sklepy mają w całej Polsce, dlatego każda z nas może swobodnie dokonać w nich zakupu!1.Hebe- sieć drogerii, która do Krakowa zawitała stosunkowo niedawno. Lubie ją za bardzo dobre ceny, różnorodność produktów oraz marek. No i do tego mając kartę Hebe mam sporo zniżek i co najlepsze- makijaż dzienny w cenie 5 zł, a wieczorowy w cenie 15. Naprawdę się opłaca:)

2.Rossmann- tej sieci przedstawiać na pewno nie trzeba. Za co ich cenię? Przede wszystkim za wygodę- są praktycznie wszędzie, na co drugiej ulicy, dlatego jeśli potrzeba szybko coś kupić, zawsze wybieram Rossmann. Do tego dochodzą korzystne promocje i unikalne produkty, które spotkamy tylko i wyłącznie w sklepach tej sieci.

3.Firlit - mam wrażenie, że mniej znana drogeria. Bardzo lubię do niej zaglądać, bo mają kosmetyki marek, które gdzie indziej ciężko znaleźć- zwłaszcza te z niższej półki cenowej, jak na przykład lakiery do paznokci Golden Rose o różnorodnej pojemności. Polecam!

5.Sephora- to już drogeria z klasą, dla osób bardziej wymagających. Zaglądam tam gdy potrzebuje super-wystrzałowego prezentu kosmetycznego z wyższej półki. Do tego imponująca oferta perfum.

6.Super Pharm- urzekają mnie w tej drogerii przede wszystkim bardzo dobre ceny perfum, które znacznie różnią się od cen oferowanych w innych drogeriach. Na plus dostrzegam także spory asortyment oraz część apteczną, gdzie zakupimy nie tylko lekarstwa, ale i dermokosmetyki. Niesamowity wybór!

A Wy? Macie swoje drogerie, z których trzeba was wyciągać siłą? :)

Pozdrawiam!