Książkowy luty- czas się pochwalić!


Są takie dni, kiedy nie potrafię obojętnie przejść koło krakowskich księgarni, które kuszą mnie swoją okazyjną ofertą. Nie kupuję książek maniakalnie, ale jak już wchodzę do księgarni, to zazwyczaj nie umiem wyjść z pustymi rękami. Cenię sobie promocyjne okazje i wyprzedaże, których w krakowskich księgarniach nie brakuje.

Co wybrałam w lutym?1. "Blog- pisz, kreuj , zarabiaj" T.Tomczyk- już przeczytana, niemalże jednym tchem. Bardzo dobrze się czyta tę książkę, mnóstwo dobrych porad. Mam nadzieję, że wcielę je w blogowe życie:)

2. "Statek z papieru" S. Spencer - zainteresowała mnie... okładka. Zaczęłam czytać, interesująca już od pierwszych stron. Dumnie dołączyła do mojej domowej biblioteki, która stopniowo się rozrasta.3. "Spijając filiżankami słońce" M.Starzycka - kupiona okazyjnie, urzekła mnie lekkością (treści oczywiście). Lubię lekkie książki, które idealnie czyta się po ciężkim i stresującym dniu. Ta się jak najbardziej nadaje!
Większość książek, które kupuję to zakupy nieprzewidziane. Są to pozycje, które wpadły mi w oko.

Zdarza mi się jednak kupować także książki, na które poluję od dawna- taką była książka "Blog-pisz, kreuj, zarabiaj", którą bardzo, ale to bardzo chciałam mieć!