Foto miesiąc #1 LUTY

Dzisiejszy wpis będzie inauguracją nowego cyklu blogowego na daywithcoffee. Pod koniec każdego miesiąca będę przedstawiać Wam zdjęcia z minionego okresu, które przedstawiają moją codzienność i nie tylko!

Luty był miesiącem pracowitym, zwłaszcza z powodu zimowej sesji egzaminacyjnej, która na szczęście odeszła już w niepamięć! Pod koniec miesiąca był także czas na błogie lenistwo. Dane mi było delektować się przerwą międzysemestralną, którą spędziłam na słodkim leniuchowaniu w domowym zaciszu, połączonym z pisaniem pracy licencjackiej.Zapraszam do foto- relacji z lutego!
#nauka  trwa
podczas sesji wykorzystuję każdą wolną chwilę na naukę- tutaj podczas przerwy między zajęciami- kawa w trakcie nauk obowiązkowa!


#sukiennice- krakowski rynek. Uwielbiam to miasto, nigdy mi się nie znudzi. Tutaj fragment sukiennic około godziny 10.00- rynek świeci pustkami!

#charlotte - pierwsza wizyta w polecanej kawiarni. Świetne jedzonko, co widać na zdjęciu i fajny klimat. Polecam, zwłaszcza miłośnikom czekolady i znakomitej kawy!

#relaks w domu- to, co lubię najbardziej. Kawa z dużą ilością spienionego mleka i odpoczynek. Po zdanej sesji tak właśnie wyglądały kolejne dni!
#praca licencjacka- żeby nie było, że cały czas leniuchuję! Drugi rozdział już prawie skończony :)
#eurobusiness- mimo tego, że nie pałam miłością do gier planszowych, dałam się skusić na jedną rozgrywkę eurobusiness. Mimo przegranej zabawa była przednia!
#koktajl mleczno-bananowy- na stałe wpisałam go do mojego menu. Świetna alternatywa śniadania lub jak kto woli- smaczny i przede wszystkim zdrowy deser!
#łyżwy- główna atrakcja przerwy międzysemestralnej, która pokryła się z feriami zimowymi dzieciaków. Ostatnio na łyżwach jeździłam 6 lat temu więc za pierwszym razem zabawa była przednia. Z każdym dniem jednak coraz lepiej 


Pozdrawiam Was cieplutko, już bardziej wiosennie :)