Jak urządzić domowe biuro? InspiracjeMiejsce, w którym swobodnie można pracować w domu jest bardzo ważne. Urządzając dom czy mieszkanie zawsze warto wziąć pod uwagę mały kącik do pracy, w którym można będzie wydajnie pracować, nie tylko przy komputerze.

Jakie jest moje domowe biuro? Póki co jest nim biurko z IKEI ze sporym blatem, nad którym wisi duża tablica korkowa- to tam przypinam wszystkie karteczki i ważne świstki, które nie mogą się zawieruszyć. Honorowe miejsce na biurku zajmuje oczywiście kalendarz biurkowy oraz pojemnik na długopisy, który wypełniony jest po brzegi. Oprócz tego mam lusterko i wiklinowe pudełeczka, które pomagają mi organizować porządek na moim biurku. Dbam o porządek w tej strefie, ponieważ to tu się uczę, pracuję i bloguję, czyli spędzam większość czasu każdego dnia.


Wszelkie manewry wnętrzarskie mam dość ograniczone, ponieważ póki co wynajmuję malutki pokój w studenckim mieszkaniu i tak naprawdę niewiele mogę zdziałać, ale staram się, by było jak najbardziej przytulnie.

Teraz pora na garść inspiracji przedstawiających domowe biuro moich marzeń:

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego weekendu oraz dużo lenistwa! ;-)


źródło zdjęć: pinterest.com