Armani Code- zapach mojego życia!


Armani Code to zapach, który absolutnie mogę okrzyknąć zapachem mojego życia. Oczarował mnie już bardzo dawno, ale dopiero teraz mam przyjemność mieć go tylko dla siebie!
Posiadanie tych perfum było moim marzeniem. Jak widać, zostało ono spełnione dzięki MMŻ, który podarował mi je w prezencie walentynkowym. Byłam bardzo zaskoczona i nadal jestem pod wrażeniem tak trafionego prezentu!

Do Armani Code wzdychałam już od paru lat, ciągle odwlekając ich kupno ważniejszymi wydatkami. Perfumy te nie należą bowiem do tanich (przynajmniej dla mnie), ale zakup ten jest wart takiego wydatku!Co mnie urzekło w tych perfumach? 
Zapach ten kojarzy mi się przede wszystkim z zapachem luksusu. Bardzo lubię w perfumach nuty drzewa sandałowego, pomarańczy czy imbiru. Są to perfumy bardzo intensywne, które utrzymują się na skórze przez cały dzień.
Armani Code jest dla mnie także zapachem pełnym seksapilu, dodającym pewności siebie oraz przekonania o własnych możliwościach.

Perfumy idealne są przede wszystkim na wieczór i większe wyjścia, ale ich odrobina może na długo uatrakcyjnić każdy dzień.
Jest to zapach klasyczny, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody.

MMŻ posiada wersję męską tych perfum- Armani Code Man- pachnie nimi odkąd go poznałam, zapach ten jest jego wizytówką. Sprawia to, że do perfum Armani Code mam też wielki sentyment.Leżą sobie już na mojej półce i czekają na stosowną okazję. Są cudowne!


fot. Pinterest.com