5 aplikacji na iphone, bez których nie umiem się obejść
Odkąd zostałam właścicielką Iphone, czyli już od 2 lat, nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnego telefonu, który miałam wcześniej. Dzięki Iphone mam dostęp praktycznie do wszystkiego kiedy chce, ponieważ telefon mam zawsze ze sobą.

Pełni on funkcję zarówno telefonu, aparatu, odtwarzacza muzycznego i komunikatora oraz godnie umożliwia dostęp do internetu, kiedy nie mam ze sobą komputera.

Chyba największym dobrodziejstwem każdego smartfona są aplikacje, których wybór, niezależnie czy posiadamy system iOS czy Android, jest naprawdę imponujący.Bez których aplikacji ja nie umiem się obejść? Wybrałam dla Was 5, które towarzyszą mi praktycznie od początku posiadania Iphone:


1.Candy Cam - bardzo fajna aplikacja, zastępująca aparat. Służy także do obrabiania zdjęć i to głównie do tego celu jej używam. Posiada dużo filtrów i możliwości. Nawet z pozoru zwykłe zdjęcie nabiera dzięki tej aplikacji zupełnie nowego wyglądu!

2. Facebook- niezbędność tej aplikacji odkryciem chyba nie jest. Mobilna wersja popularnego portalu społecznościowego umożliwia mi kontakt z innymi gdziekolwiek tylko jestem. Sporo informacji dotyczących studiów zamieszczanych jest właśnie na Facebook, dlatego lubię zawsze "mieć go pod ręką".

3. Gmail- odkąd posiadam tą aplikację, sprawdzanie codziennej poczty jest o niebo łatwiejsze. Nowe wiadomości automatycznie pojawiają się mi w powiadomieniach, co znacznie skraca codzienne sprawdzanie poczty i umożliwia bycie na bieżąco, jeśli tylko jesteśmy on-line.

4. Viber- dzięki tej aplikacji mogę rozmawiać i pisać zupełnie za darmo z innymi osobami, które również zainstalowały tą aplikację. Viber pozwala także na przesyłanie zdjęć oraz na różne inne formy kreatywności, jak chociażby animowane wiadomości głosowe. Naprawdę fajne!

5. Violin tuner- aplikację tą pobrałam po to, by zawsze móc nastroić dobrze moje skrzypce. Sprawdza się idealnie, a ja nie muszę się martwić, że nie zdołam prawidłowo nastroić mojego instrumentu. Bardzo intuicyjna aplikacja, polecam!

Większość, a może nawet wszystkie z tych aplikacji znacie i używacie. Post ten jednak pokazuje aplikacje, bez których nie umiem się obejść :)