10 powodów dla których fajnie mieć chłopaka

Zaraz zaraz, tylko 10? Znalazłoby się jeszcze X powodów więcej, lecz postaram się przedstawić te najważniejsze. Singielką nie jestem już od prawie 5 lat, a do MMŻ zdołałam się już tak przyzwyczaić, że bez niego czuję się jakoś nieswojo.
Te 10 powodów jest wystarczające, aby przestać wmawiać sobie, że życie w pojedynkę jest fajowe.1. MASZ SIĘ DO KOGO PRZYTULIĆ- banalne, ale jakże istotne. Przychodzisz zmęczona, cały dzień był do kitu i wiesz, że czeka na Ciebie ktoś, kto po prostu Cię przytuli, jak małą dziewczynkę, której zepsuła się ulubiona zabawka. I nie musisz nic tłumaczyć, po prostu milczycie.

2. MASZ Z KIM POMILCZEĆ- wiąże się z powodem wymienionym powyżej. Czasem są takie dni, że najbardziej chce Ci się z Nim po prostu pomilczeć.

3. NIE JESTEŚ SAMA- masz ochroniarza, kogoś kto nie boi się chodzić po mieście późnym wieczorem, kogoś, kto zawsze Cię odprowadzi pod blok, kogoś kto poniesie za Ciebie ciężką siatkę... i kogoś, kto zawsze się do Ciebie uśmiechnie i przytuli!

4. MASZ Z KIM POROZMAWIAĆ- nie tak zobowiązująco jak z rodzicami. Pomyśl, możesz z Nim gadać o wszystkim, kiedy chcesz. No i w końcu masz od kogo dostawać milion sms-ów dziennie. Bądźmy szczerzy- osobom samotnym telefon rzadko jest niezbędny.

5. MASZ SIĘ Z KIM WYGŁUPIAĆ- to też jest bardzo ważne. Możecie robić milion głupich rzeczy, takich jak słit focie w lustrze, głupie miny czy skakanie po łóżku. I to bez obawy, że na następny dzień dowiedzą się o tym wszystkie Twoje koleżanki.

6. MASZ Z KIM PLANOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ- mając chłopaka możesz sobie wyobrażać nie tylko swój ślub, ale i codzienne życie z nim, jak już będziecie razem każdego dnia i o każdej porze. Bardzo fajna sprawa.

7. MASZ SIĘ DLA KOGO STROIĆ- Twoja miłość zawsze powie, że wyglądasz świetnie i że jesteś piękna. W końcu masz się dla kogo przebierać po pięć razy, malować i szukać nowych fryzur. Każda z nas lubi przecież, kiedy podoba się mężczyźnie.

8. MASZ MOTYWACJĘ- nie żyjesz z dnia na dzień. Masz cele, plany, wspólne marzenia. Jeśli jest to poważny związek- liczysz się z drugą osobą. Nie jest Ci już obojętne czy skończysz studia za 2 czy za 4 lata, bo to istotnie zmieni Wasze wspólne plany, chociażby te dotyczące rodziny.

9. MASZ KOGOŚ, KOMU MOŻESZ SIĘ WYŻALIĆ- kogoś, kto pobiegnie Ci po chrupki do sklepu na rogu, bo właśnie masz na nie straszną ochotę. Albo po puszkę pepsi, do której masz słabość. Masz kogoś, kto się Tobą zaopiekuje, nie tylko gdy tryskasz optymizmem, ale i wtedy, gdy dokucza Ci katar, boli brzuch albo wszystko leci z rąk.

10. MASZ KOGOŚ KTO CIĘ POTRZEBUJE I KOCHA-to chyba najlepsza motywacja, która nie wymaga komentarza.

Jak widać, posiadanie chłopaka jest fajne. O sobie śmiało mogę powiedzieć, że w tej dziedzinie jestem absolutną szczęściarą. Samotność jest fajna, ale tylko przez chwilę. Mnie nudzi się już po jednym dniu, no bo ile można pić kawę w samotności gapiąc się na przechodniów albo łazić bez celu po krakowskim rynku nie mając kogo trzymać za rękę?

Tak, jestem szczęśliwa!