10 faktów o mnie - CZAS SIĘ PRZYWITAĆ


Pierwszy wpis na blogu jest chyba zawsze najtrudniejszy. Nie jest to moja pierwsza przygoda z blogowaniem. Jeśliby zliczyć moje gimnazjalne blogi oraz późniejsze, codzienne przemyślenia internetowe z licealnych czasów, całkiem sporo by się tego nazbierało.Póki co, w ramach wirtualnego przywitania, 10 faktów o mnie:

1. JESTEM STUDENTKĄ- tak, trwa podobno najlepszy okres w moim życiu- w pełni się z tym zgadzam, Studiuje dziennie, a w wolnych chwilach odkrywam uroki Krakowa wraz z Mężczyzną Mojego Życia. Jestem zagorzałą humanistką, a kierunek, który wybrałam to administracja.

2. PRÓBUJĘ PRZYTYĆ- w dzisiejszych czasach postrzegane jest to chyba za nienormalne. Mimo tego wciąż próbuję przestać być "wieszakiem" - póki co przegrywam.

3. JESTEM TROCHĘ PEDANTYCZNA- moja rodzina by w to nie uwierzyła, a jednak. Nie cierpię nieporządku. Lubię mieć wszystko poukładane. Wciąż poznaję nowe sposoby na organizację. Na pewno się nimi podzielę na blogu.

4. LUBIĘ PLANOWAĆ- tak, mam tendencję do planowania wszystkiego. Wychodzenie na autobus na zasadzie "na pewno coś pojedzie" to nie dla mnie. Bez zegarka nie żyję. Zaplanowane mam każde wyjście, co pomaga mi nie marnować czasu na przypominanie sobie "po co ja tu właściwie przyszłam? co chciałam załatwić?". Czasem zostaję przyłapana na dalekosiężnych planach, ale MMŻ szybko przywołuje mnie do porządku.

5. NIE UMIEM SPAĆ DO POŁUDNIA- nawet jeśli obiecuje sobie maksymalne lenistwo, to budzę się przed południem, po czym zamiast leżeć i myśleć o niczym- zabieram się za coś, co moim zdaniem nie może czekać już dłużej.

6. NIE CIERPIĘ KOTÓW- od zawsze. Postrzegam je jako fałszywe stworzenia, które i tak chodzą swoimi ścieżkami. Co innego pies- może stać się prawdziwym przyjacielem człowieka.

7. JESTEM OSZCZĘDNA- ale nie do bólu. Nie lubię marnować pieniędzy. Kupuję najczęściej na wyprzedażach, codzienne zakupy robię w większych sklepach, w których ceny są bardziej przyjazne. Ale pozwalam sobie czasem na zakup chrupek w najbliższym sklepie na rogu.

8. UWIELBIAM PEPSI- jak jest pepsi, inne napoje mogą dla mnie nie istnieć. Wiem, że jest niezdrowe, ale chyba nie potrafię z tym walczyć.

9. WCIĄŻ UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ- nie jest źle, potrafię już bardzo dużo. Wciąż rozwijam jednak swoje umiejętności, by być kiedyś dobrą żoną.

10. LUBIĘ BRAĆ SOBIE DUŻO NA GŁOWĘ- nie lubię nudy. Nic nierobienie satysfakcjonuje mnie tylko na chwilę. Najlepiej czuję się, gdy dużo się dzieję, mam godzinę przerwy między zajęciami, a pracą, praktykami czy lekcjami gry na skrzypcach. Taka już chyba jestem.

blog lifestyle dla kobiet